| تایپ کنید | خط تولید روکش |
|---|---|
| پوشش | پوشش پودری |
| بستر | فولاد |
| تابع | انفجار شن و ماسه لوله فولادی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| پاکیزگی | تمیزی بالا |
|---|---|
| ویژگی | ضد زنگ / خوردگی |
| شات بلاستینگ | خارجی، دیوار لوله داخلی |
| سطح تمیز کردن | SA2.5 |
| تابع | انفجار شن و ماسه لوله فولادی |
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
|---|---|
| قطر لوله | 110-2200 میلی متر |
| ظرفیت | 160-200 کیلوگرم در ساعت |
| مواد خط لوله | HDPE |
| توان کل | 200 کیلووات |
| نوع پوشش | پلی اتیلن سه لایه (3LPE) |
|---|---|
| سازگاری مواد | لوله های فولادی |
| انفجار | >2.5A |
| نوع اتصال | جوشکاری |
| مبدا | چین |
| اصل | نوع هوای پرفشار |
|---|---|
| برنامه | خط لوله آب /روغن /روغن /مواد شیمیایی داغ |
| ساختار لوله | لوله فولادی - فوم پلی اورتان - پوشش HDPE |
| لوله فولادی کریر - فوم پلی اورتان - پوشش HDPE | 30-100 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| استفاده | لوله تأمین گاز / آب |
| ظرفیت اکستروژن | 1000 (کیلوگرم در ساعت) |
| کل قدرت نصب | 500 کیلو وات |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| نوع محصول | دستگاه پوشش لوله |
|---|---|
| سطح تمیز | >=SA2.5 |
| پوشش | پوشش پودری |
| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| نوع محصول | دستگاه پوشش لوله |
|---|---|
| سطح تمیز | > = SA2.5 |
| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
| پوشش | پوشش پودری |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| برنامه | برای فاضلاب و زهکشی در شهر استفاده می شود |
|---|---|
| درخواست بده | لوله های عایق انعطاف پذیر و عایق سفت و سخت |
| قدرت | 260 کیلوگرم |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |