| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
|---|---|
| نوع روش | خودکار |
| درمان سطحی | شات بلاستینگ |
| ضخامت پودر اپوکسی | بیش از 170 ام |
| قدرت کل | 900 کیلو وات |
| تضمین | 10 سال |
|---|---|
| رنگ | آبی |
| لایه های پوشش | 3 لایه (FBE، چسب، PE) |
| وزن مجموع | ≤2T |
| مدل محصول | 3LPE-PP-3 |
| طبقه بندی MPa | لوله کشی فشار متوسط |
|---|---|
| طبقه بندی دما | لوله کشی با دمای بالا |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| نوع روش | خودکار |
| قطر | 57-325 میلی متر |
| استفاده | ساخت لوله پوشش 3lpe |
|---|---|
| طبقه بندی دما | لوله کشی با دمای بالا |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| ضخامت پوشش | 3.5 میلی متر |
| قطر | 57-325 میلی متر |
| Rocessing Capacity | 159mm |
|---|---|
| Production Line Speed | 5 - 15 meters per minute |
| Transmission System Power | 4KW |
| Coating Type | 3-Layer Polyethylene Coating |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Transmission System Power | 4KW |
|---|---|
| Application | Oil and gas transportation |
| Processing Capacity | 170mm |
| Temperature | 0-30℃ |
| Color | Black |
| روش کالیبراسیون | کالیبراسیون خلاء |
|---|---|
| مواد بشکه | 38CrMoAlA |
| محدوده لوله | 110 تا 2000 میلی متر |
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
| محدوده تولید | خط تولید |
| نوع اکسترودر | تک پیچ |
|---|---|
| استفاده از لوله | قبل از بیماری |
| مواد شفت | 40 کریو |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
| زمان تحویل | 2 ماه |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| سرعت | 6m-10m/min |
| مشخصات | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Pipe colour | Black ,Yellow (The color can be customized) |
| Mian Extruder | SJ-75/33,SJ-90/33,SJ-120/33,SJ-150/33 |
| Materials for production | polyethylene,ie HDPE pellets |
| Control System | Siemens |