| نوع محصول | PVC /PE /PP /ABS /PP /PS |
|---|---|
| لایه | ورق تک و چند لایه |
| ضخامت محصول | 0.1-30 میلی متر |
| عرض محصول | حداکثر 3000 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| مواد | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| مواد | PP/PE/PVC |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مشخصات | 570*500*160mm |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| وزن | 4.8 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| رنگ | به ترتیب |
| طول تمدید شده | 10-20 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| سیستم کنترل | زیمنس |
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| قطر لوله | 200-3000 میلی متر |
|---|---|
| درخواست | لوله فاضلاب، لوله آب طوفان |
| ولتاژ | 380V.50Hz |
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
| نوع | ماشین افقی و ماشین عمودی |
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
|---|---|
| کد HS | 8477209000 |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| شماره مدل | مدل 120 |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| درجه گذاری خودکار | خودکار |
| سفارشی | سفارشی |
| ساختار | افقی |