| پیچ | تک رو |
|---|---|
| رایانه ای | رایانه ای |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| کاربرد لوله | لوله نفت و گاز، لوله عایق فوم PU |
|---|---|
| قطر لوله | 200-1420 میلی متر |
| مدل | 50-2400 میلی متر |
| مدل محصول | 3LPE-PP-3 |
| منبع برق | تقریبا 1650 کیلو وات |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| سرعت خروجی | 1-6m/min |
| دما | 0-30 |
| منبع برق | بدون منطقه خطرناک |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| سفارشی | سفارشی |
| مشخصات | SJ120/33 ، SJ200/33 |
| اتوماسیون | خودکار |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
|---|---|
| پیچ | تک رو |
| اتوماسیون | خودکار |
| ضخامت فیلم | 0.1-30 میلی متر |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| محدوده قطر لوله | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| محدوده ضخامت پوشش | 1.5mm-4.5mm |
| طول کل | 80 متر |
| درخواست | خط لوله نفت و گاز |
| سرعت تولید | 2-12 متر در دقیقه |
| پیچیدن | تک رو |
|---|---|
| رایانه ای | رایانه ای |
| سفارشی | سفارشی |
| مشخصات | SJ120/33 ، SJ200/33 |
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| پیچیدن | تک رو |
|---|---|
| رایانه ای | رایانه ای |
| سفارشی | سفارشی |
| مشخصات | SJ120/33 ، SJ200/33 |
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PE |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
|---|---|
| پیچ | تک رو |
| اتوماسیون | خودکار |
| ضخامت فیلم | 0.1-30 میلی متر |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |