| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| اندازه | سفارشی |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| درخواست | حفاظت مشترک میدان خط لوله |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| مواد پایه | پلی اتیلن |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| کد HS | 847710900 |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| استفاده | ضد خوردگی و تعمیر |
|---|---|
| نوع محصول | هیئت PE |
| عرض آستین | 1000 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اتوماسیون | خودکار |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| درخواست | اتصال و جوشکاری پیپل پلاستیکی |
|---|---|
| اندازه | با توجه به الزامات مشتری |
| مشخصات | EN253، EN448، EN728، ISO1133، ISO8501-1. ISO9001 |
| کد HS | 3920999090 |
| محل منبع | چینگدائو، چین |
| مدل | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| کد HS | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| کامپیوتری شدن | کامپیوتری |
| شماره مدل | 1.5-3.5 میلی متر |
|---|---|
| ارتباط | Heat Shrinking |
| مواد | پلاستیک |
| درخواست | اتصال و جوشکاری پیپل پلاستیکی |
| نام | آستین قابل انقباض حرارتی |