| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| عمدتا مواد | PE، PP، Pet، PVC، EVA و غیره |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچ | تک رو |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
|---|---|
| سطح | ≥SA2.5 |
| وضعیت | جدید |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد | اپوکسی |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |