| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| بستر | فولاد |
|---|---|
| پوشش | پوشش پودری |
| قطر لوله | 325mm-1220mm |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| زمان تحویل | 60 روز |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| قطر لوله | 50-4200 میلی متر |
| ساختار پوشش | اپوکسی + چسب + PE |
|---|---|
| درمان سطحی | SA2.5 |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| نوع پوشش | پوشش خارجی |
| استفاده | دفع و ضد خوردگی |
| نوع پوشش | پلی اتیلن سه لایه (3LPE) |
|---|---|
| سازگاری مواد | لوله های فولادی |
| انفجار | >2.5A |
| نوع اتصال | جوشکاری |
| مبدا | چین |
| نوع محصول | دستگاه پوشش لوله |
|---|---|
| سطح تمیز | >=SA2.5 |
| پوشش | پوشش پودری |
| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| تایپ کنید | خط تولید پوشش |
|---|---|
| نوع گرمایشی | گرمایش القایی |
| وضعیت | جدید |
| نوع خنک کننده | آب خنک کننده |
| سطح تمیز | >=SA2.5 |