| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
|---|---|
| دامنه لوله | 110-2000 میلی متر |
| مدت گارانتی | 12 ماه |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| وضعیت | جدید |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
|---|---|
| سطح | ≥SA2.5 |
| وضعیت | جدید |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد | اپوکسی |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| سطح تمیز | ≥2.5 |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |
| برنامه | خطوط لوله نفت، گاز طبیعی، آب |
| روش گرمایش | سیستم گرمایش فرکانس متوسط |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| لوله دیا. | 48-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| بستر | فولاد |
| ضخامت پوشش | 150-800um |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر FBE |
| سطح تمیز | ≥2.5 |
| روش گرمایش | سیستم گرمایش فرکانس متوسط |
| مواد | پودر اپوکسی |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| گواهی | CE, ISO, RoHS, REACH |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |