| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| مشخصات | 159 تا 4200 میلی متر |
| بستر | فولاد |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| مشخصات | 50-4200 میلی متر |
| بستر | فولاد |
| پاکیزگی | تمیزی بالا |
|---|---|
| ویژگی | ضد زنگ / خوردگی |
| شات بلاستینگ | خارجی، دیوار لوله داخلی |
| سطح تمیز کردن | SA2.5 |
| تابع | انفجار شن و ماسه لوله فولادی |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| مشخصات | 50-4200 میلی متر |
| بستر | فولاد |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| مشخصات | 50-4200 میلی متر |
| بستر | فولاد |
| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
|---|---|
| تابع | انفجار شن و ماسه لوله فولادی |
| روش عملیات | خودکار |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| آب خنک کننده | ≤15℃، 0.15-0.2MPa، 0.5m³/min |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
|---|---|
| سطح | ≥SA2.5 |
| وضعیت | جدید |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد | اپوکسی |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |