| مواد | پلی اتیلن |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | ۶۰ روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، D/A |
| قابلیت ارائه | 5 تن/روز |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| کد HS | 847710900 |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اتوماسیون | خودکار |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| عرض آستین | 1000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| قسمت 3 | سه لایه فیبر تقویت شده آستین گرم |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Head Type | Round |
|---|---|
| ارتباط | جوش |
| Welding | 0.01-0.1 |
| Size | Customized |
| Structure | Polyethylene+Adhesive |
| Shear Strength | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Tensile Strengt | 30 Mpa |
| Highlight | Pre Insulation Pipe Joints Sleeve |
| Warranty Period | 6 months |
| جزئیات بسته بندی | 6000 عدد در روز |
| مقاومت برشی | ≥110 N/cm |
|---|---|
| استحکام کششی | 30 مگاپاسکال |
| برجسته | جفت های لوله های ضدعفونی کننده |
| جزئیات بسته بندی | 6000 عدد در روز |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |