| ارتفاع / میلی متر | 41.5 |
|---|---|
| سبک | 89/180 |
| حلقه های تاشو | 79-80 |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت چسب | 1.8 میلی متر |
| ارتفاع / میلی متر | 32 |
|---|---|
| سبک | 108/180 |
| حلقه های تاشو | 79-80 |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت چسب | 2.0MM |
| ارتفاع / میلی متر | 26 |
|---|---|
| سبک | 42/110 |
| حلقه های تاشو | 46 |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت چسب | 0.8-2.0 میلی متر |
| ضد آب | ضد آب |
|---|---|
| چسب | رزین اپوکسی |
| نوع | آستین ضد خوردگی ضد گرما |
| طبقه بندی MPa | لوله کشی کم فشار |
| قطر | > 720 میلی متر |
| ضد آب | ضد آب |
|---|---|
| چسب | رزین اپوکسی |
| نوع | آستین ضد خوردگی ضد گرما |
| طبقه بندی MPa | لوله کشی کم فشار |
| قطر | > 720 میلی متر |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |