| استفاده از لوله | قبل از بیماری |
|---|---|
| ولتاژ | 380 ولت 50 هرتز |
| خط تولید اتوماتیک | جامع |
| Raw Material | PE |
| Plc | Siemens |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| سفارشی | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| قسمت 3 | سه لایه فیبر تقویت شده آستین گرم |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| شماره مدل | مدل 120 |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| درجه گذاری خودکار | خودکار |
| سفارشی | سفارشی |
| ساختار | افقی |
| قدرت کل | 400 کیلو وات |
|---|---|
| سرعت اکستروژن | 05.-5 |
| ظرفیت کیلوگرم در ساعت | 600 240 |
| ابعاد (m) | 32*16*6.0 |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
| اتوماسیون | اتوماسیون |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| سفارشی | سفارشی |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |
| حداکثر سرعت | 6 متر در دقیقه، 1.2 متر در دقیقه |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| مشخصات | 2.5 میلی متر تا 4 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 5 تن در روز |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد Hs | 39169090 |
| شرایط پرداخت | Western Union ، T/T ، D/P |