| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| استفاده | جوش دست |
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| ساختار مونتاژ | اکسترودر نوع جداگانه |
| مشخصات | ISO9001: 2008 |
| ضخامت محصول | 1.5-3 میلی متر |
| نوع | خط تولید پوشش |
|---|---|
| لایه | وضعیت فولادی |
| وضعیت فولادی | گرمایش القایی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| کد HS | 847710900 |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| مشخصات | 570*500*160mm |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| وزن | 4.8 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
|---|---|
| استفاده | ضد خوردگی و تعمیر |
| نوع محصول | هیئت PE |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| نوع | اکسترودر دستی |
| کد HS | 8468800000 |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |