| ضخامت FBE | 200-800um |
|---|---|
| پوشش | روکش PE 3 لایه |
| درخواست | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و چوب چوبی |
| زمان تحویل | 60 روز |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| درمان سطح لوله | کمتر از SA2.5 |
|---|---|
| ضخامت FBE | 200-800um |
| کد HS | 8477209000 |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| زمان تحویل | 60 روز |
| لایه های تخته | چند لایه |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچیدن | تک رو |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| ساخت و ساز کانال پیچ | پیچ عمیق |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| مواد | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| نوع هسته جوشکاری | پلاستیک |
|---|---|
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
| راد دیا. | 3.5 mm-4mm |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| شخصیت | طراحی فشرده سبک در وزن |
|---|---|
| جریان الکتریسیته | AC |
| موتور اصلی | متابو آلمانی |
| ولتاژ | 220-230 ولت |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ظرفیت | 160-200 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| مواد خام | پلی اتیلن (PE) |
| تابع | نوارهای ضد خوردگی |
| خط تولید | دستگاه ساخت نوار ضد خوردگی سرد |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |