| محدوده قطر لوله | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| نوع اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| لایه های پوشش | 3 لایه |
| مواد | فولاد |
| نمونه محصول | 3LPE-PP-3 |
| منبع برق | 380 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| مواد استفاده شده | پودر FBE، بایندر، پلی اتیلن |
| مقاومت در برابر خوردگی | بالا |
| لایه های پوشش | 3 لایه (FBE + چسب + پلی اتیلن) |
| قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ظرفیت | 1000-2000 متر در روز |
|---|---|
| محدوده کاهش | 159 میلی متر |
| لایه های پوشش | 3 لایه (FBE، چسب، PE) |
| مواد | فولاد |
| سرعت تولید | 3-12 متر در دقیقه |
| لایه های پوشش | 3 لایه (FBE + چسب + پلی اتیلن) |
|---|---|
| روش گرم کردن | گرمایش القایی |
| حالت کاربری | خودکار |
| مواد چسبنده | رزین اپوکسی |
| ظرفیت تولید | 1000-1500 متر در ساعت |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل بسامد | ABB |
| ظرفیت تولید | 20 کیلوگرم در ساعت |
| کد HS | 8477209000 |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| نوع | اکسترودر دستی |
| کد HS | 8468800000 |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| مواد | PP/PE/PVC |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |