| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| استفاده از آستین کوچک شدن گرما 1 | لوله مارپیچ دیواری توخالی PE |
|---|---|
| استفاده از آستین کوچکتر گرما 2 | لوله راه راه تقویت شده فولادی |
| استفاده از آستین کوچک شدن گرما 3 | بسته شدن مشترک خط لوله 3lpe |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچ | تک رو |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| موتور اصلی | متابو آلمان |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| استفاده | جوشکاری دست استفاده |
| جریان الکتریسیته | AC |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| کد HS | 847710900 |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| موتور اصلی | متابو آلمان |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| استفاده | جوشکاری دست استفاده |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |