| ارتفاع / میلی متر | 26 |
|---|---|
| سبک | 42/110 |
| حلقه های تاشو | 46 |
| رنگ | سیاه |
| ضخامت چسب | 0.8-2.0 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| سفارشی | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| رنگ محصول | سفارشی |
|---|---|
| مواد محصول | PE PP |
| نوع محصول | خط اکستروژن |
| طول محصول | سفارشی |
| ویژگی های محصول | مقاومت در برابر ضربه بالا، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر آب و هو |
| طول محصول | سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
| درخواست | تولید ورق / تخته برای پوشش |
| مواد | PE PP |
| روش خنک کننده | خنک کننده آبی یا خنک کننده هوا |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |