| شماره مدل | 200-600 میلی متر |
|---|---|
| مواد | PP/PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |
| حداکثر سرعت | 6 متر/دقیقه، 1.2 متر/دقیقه |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| مواد | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
|---|---|
| کد HS | 8477209000 |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مشخصات | 2.5 میلی متر تا 4 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 5 تن در روز |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد Hs | 39169090 |
| شرایط پرداخت | Western Union ، T/T ، D/P |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| قدرت کل | 400 کیلو وات |
|---|---|
| سرعت اکستروژن | 05.-5 |
| ظرفیت کیلوگرم در ساعت | 600 240 |
| ابعاد (m) | 32*16*6.0 |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
| سیستم تغذیه کننده | فیدر خلاء |
|---|---|
| بسته بندی شده | کیس و پالت چوبی |
| محدوده لوله | 110 تا 2000 میلی متر |
| دستگاه تراکتور | تراکتور چهار تا دوازده فک |
| دستگاه برش | دستگاه برش سیاره ای |
| درخواست | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
|---|---|
| مواد | پلاستیک |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| عرض ورق | 200mm-2000mm |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| مقاومت برشی | ≥110 N/cm |
|---|---|
| استحکام کششی | 30 مگاپاسکال |
| برجسته | جفت های لوله های ضدعفونی کننده |
| جزئیات بسته بندی | 6000 عدد در روز |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |