| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و کیس چوبی |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| اندازه | سفارشی |
| Transport Package | Standard Package |
| مواد پایه | پلی اتیلن |
| لایه های تخته | چند لایه |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| برنامه | لوازم جانبی لوله فولادی مشترک خط لوله |
|---|---|
| شخصیت | ضد خوردگی |
| رنگ | مشکی |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| حداکثر عرض | 1000 میلی متر |