| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
|---|---|
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| طول محصول | سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
| درخواست | تولید ورق / تخته برای پوشش |
| مواد | PE PP |
| روش خنک کننده | خنک کننده آبی یا خنک کننده هوا |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل بسامد | ABB |
| ظرفیت تولید | 20 کیلوگرم در ساعت |
| کد HS | 8477209000 |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| نوع | اکسترودر دستی |
| کد HS | 8468800000 |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| مواد | PP/PE/PVC |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |